تاریخ آخرین ویرایش : دوشنبه،19-4-1396
تعداد بازدید :736

دومين همايش صنعتي سازي و توسعه انبوه سازي برگزار مي شود

محورهاي همايش انبوه سازان درخصوص چالش هاي امر صنعتي سازي و گسترش فرهنگ، ارائه راهکار و تاثير صنعتي سازي در کاهش امر ساخت و ساز صورت مي گيرد.

عصرایران- دومين همايش صنعتي سازي وتوسعه انبوه سازي در ايران با حضور دبيران اجرايي وعلمي همايش برگزار مي شود.

دبير شوراي فناوري هاي نوين ساختمان در دومين همايش صنعتي و توسعه انبوه سازي در ايران اظهارداشت: در حال حاضر يکي از راه هاي ارتقاء صنعت ساختمان صنعتي سازي است.

عليرضا قهاري ايران را در سال 54 جزو 5 کشور پيشرو در زمينه صنعتي سازي ذکر کرد و افزود: در آن سال امر صنعتي سازي جزو مواردي بود که در کشور به صورت دقيق اجرايي مي شد.

وی سپس با اشاره به قانون بودجه سال 86 ادامه داد: درآن سال به مساله صنعتي سازي در ايران توجه ويژه اي شد، اين در حاليست که در سال 87 آيين نامه هاي اجرايي تهيه و بانکهاي کشور ابلاغ شد.

دبير علمي صنعتي و توسعه انبوه سازي در ايران، با اشاره به اینکه صنعتي سازي در ايران دچار چالشهاي جدي است افزود: همايش صنعتي و توسعه انبوه سازي در ايران به منظور نقد و بررسي چالش هاي صنعتي سازي صورت مي گيرد.

وی همچنین شناخت سيستم هاي نوين ساخت مسکن به روش صنعتي، تثبيت ومعرفي جايگاه انبوه سازان در صنعتي سازي ساختمان، معرفي توليد کنندگان مصالح صنعتي ساختمان به انبوه سازان را جزو اهداف اصلي همايش صنعتي وتوسعه انبوه سازي در ايران برشمرد و تاکید کرد: بررسي چالشهاي موجود در تحقق نيافتن توسعه صنعتي سازي ساختمان درکشور جزو محورهاي اصلي همايش فوق تلقي مي شود.

در ادامه سعيد ظريف دبير همايش انبوه سازان افزود: محورهاي همايش انبوه سازان درخصوص چالش هاي امر صنعتي سازي و گسترش فرهنگ، ارائه راهکار و تاثير صنعتي سازي در کاهش امر ساخت و ساز صورت مي گيرد.

وی با اشاره به اینکه منظور از صنعتی سازی مسکن تعویض رفتار مدیریتی در حوزه ساختمان از سنتی به صنعتی است، يکي ازاهداف اصلي انبوه سازان را در کشور بومي سازي تکنولوژي ساخت صنعتي سازي عنوان کرد و گفت: سعی ما این است که با بومي سازي تکنولوژي ساخت صنتعي سازي را در کشور توسعه دهيم.

همچنین فرهاد صدرلو عضو هيات مديره کانون سراسري انبوه سازان با تاکيد بر لزوم توسعه بحث پايگاه اطلاع رساني انبوه سازي در ايران ياد آور شد: یکی از اهداف همايش صنعتي سازي و توسعه انبوه سازي در ايران توجه به اصلاح الگوي مصرف در سال جاري خواهد بود.

گفتنی است دومین همایش صنعتي سازي و توسعه انبوه سازي روز پنجشنبه 8 مردادماه جاری از ساعت 9 صبح الی 4 بعد از ظهر در محل نمایشگاه بین المللی سالن همایش های خلیج فارس و با حضور سعیدی کیا وزیر مسکن و تمامی اعضای کمیسیون عمران مجلس برگزار خواهد شد.

 

 

منبع: سایت عصر ایران-مرداد 1388   

تدوین و آماده سازی برای انتشار در وب سایت : شهره السادات عربشاهی

 

موضوعات مرتبط : مسکن    
عضو مرتبط : سید علیرضا قهاری  


نظرات:

برای ارسال نظر جدید ابتدا باید وارد سایت شوید