تاریخ آخرین ویرایش : دوشنبه،19-4-1396
تعداد بازدید :1017

به مناسبت روز معمار و هفته میراث فرهنگی:

.مسابقه عکاسی «برج شیشه» در استان مرکزی برگزار می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از برگزاری مسابقه عکاسی «برج شیشه» به مناسبت روز معمار و هفته میراث فرهنگی در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، محسن رحمتی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و با هدف به کارگیری تجربیات و استعدادهای نخبگان عکاسی استان مسابقه عکاسی برج شیشه به مناسبت روز معمار و هفته میراث فرهنگی را برگزار می‌کند.

وی تصریح کرد: این مسابقه با هدف به کارگیری استعدادها و تجربیات عکاسان استان مرکزی برگزار می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی بیان کرد: این مسابقه در چهار رشته و با موضوعات ابنیه و بافت‌های تاریخی، معماری اسلامی، نمای شهری و روستایی و بافت فرسوده برگزار می‌شود.

به گفته وی؛ در این مسابقه به 9 نفر از برگزیدگان جوایز نقدی به همراه لوح تقدیر و تندیس مسابقات اهدا و به عکاسانی که آثار آنها به نمایشگاه راه یافته باشد نیز لوح تقدیر اهدا می‌شود.

رحمتی بیان داشت: علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی از چگونگی آیین شرکت در مسابقه و اطلاعیه‌های بعدی دبیرخانه مسابقه به آدرس الکترونیکی www.arakeng.ir و یا www.markazitourist.ir مطلع شوند.

رحمتی افزود: همچنین آثار منتخب هیئت داوران به صورت نمایشگاه عکس از روز 25 اردیبهشت تا 2 خرداد در موزه مفاخر استان دایر خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند آثار خود را به آدرس کدپستی 3344-4-38197 و یا به آدرس پست الکترونیکی borjeshisheh.eopm@arakeng.ir ارسال و یا به صورت حضوری از ساعت 8 صبح تا 13 بعد از ظهر به سازمان نظام مهندسی ساختمان و یا میراث فرهنگی استان مرکزی تحویل دهند.

 

به نقل از خبرگزاری فارس

موضوعات مرتبط : روز معمار    


نظرات:

برای ارسال نظر جدید ابتدا باید وارد سایت شوید