شرایط و ضوابط عضویت و استفاده از وب سایت انجمن مفاخر معماری ایران

اطلاعات این صفحه مشخص می کند که انجمن مفاخر معماری ایران چگونه از اطلاعاتی که شما هنگام استفاده از وب سایت در اختیار قرار می دهید استفاده میکند.
در این راستا به شما اطمینان می دهیم که حریم شخصی شما حفاظت خواهد شد. ممکن است از شما بخواهیم که اطلاعات خاصی فراهم کنید که توسط آنها هنگام استفاده از این وب سایت شناسایی شوید که شما می توانید مطمئن باشید که آن دسته از اطلاعات بر طبق مفاد همین صفحه مورد استفاده قرار می گیرد.

انجمن مفاخر معماری ایران ممکن است مفاد این سند را با بروز رسانی این صفحه تغییر دهد. شما باید گاها این صفحه را مطالعه کرده تا مطمئن شوید که همچنان شرایط آن مورد قبولتان می باشد.
این سند از تاریخ 15 فروردین 1390 قابل اجرا می باشد.

چه اطلاعاتی توسط این سایت جمع آوری می شود
ما ممکن است داده های زیر را جمع آوری کنیم

  • نام و سمت
  • اطلاعات تماس شامل آدرس پست الکترونیک
  • داده های آماری مانند سوابق تحصیلی و آثار و فعالیت ها
  • اطلاعات دیگر در قالب نظر سنجی ها و پیشنهادات

 

از اطلاعات جمع آوری شده چه استفاده ای می شود
ما این اطلاعات را برای مقاصد آماری و پیشبرد اهداف وب سایت و انجمن مورد استفاده قرار می دهیم.

این وب سایت از سیستم کوکی به منظور ذخیره اطلاعات بر روی سیستم شما استفاده می کند و این اطلاعات حاوی مطالبی که شما در بخش اطلاعات شخصی وارد می کنید نمی باشد و فقط به منظور افزایش و بهبود کارائی و استفاده شما از این وب سایت خواهد بود.

شرایط و ضوابط تالار گفتگوی وب سایت انجمن مفاخر معماری ایران

بررسی و تائید تمامی ارسالها به تالار گفتگوی وب سایت برای صاحبان و گردانندگان غیر ممکن می باشد.موارد ارسالی صرفاً بر اساس نقطه نظر و/یا دیدگاه شخص ارسال کننده می باشد و سایت هیچگونه مسئولیتی را در قبال این موارد نخواهد داشت.از شما خواسته می شود در صورتی که احساس می کنید ارسال و یا پیغامی سوال برانگیز می باشد ، گردانندگان تالار گفتگو را سریعاً در جریان قرار بدهید.

شما به عنوان کاربر موافقت می کنید که از ارسال موارد غیر اخلاقی ، توهین آمیز ، تنفر آمیز، مستهجن ، مبتذل و هرگونه مواردی که بر خلاف قوانین و عرف باشند خودداری کنید.در صورت نقض این قوانین نام کاربری شما مسدود و اجازه دسترسی شما به تالار گفتگو از شما گرفته خواهد شد.

شما به عنوان کاربر موافقت می کنید که صاحبان و گردانندگان تالار گفتگو مجاز به حذف ، ویرایش ، انتقال و بستن عناوین ارسالی شما در مواقع ضرورت می باشند.شما به عنوان کاربر موافقت می کنید که اطلاعاتی را که وارد خواهید کرد در بانک اطلاعاتی سایت ذخیره می شود.این اطلاعات بجز در مواردی که بنا به ساختار تعریف شده تالار گفتگو در وب سایت منتشر می شود، به هیچ عنوان به شخص حقیقی و حقوقی ثالث بدون اجازه شما داده نخواهد شد.سایت و گردانندگان آن هیچ مسئولیتی را در قبال نفوذ احتمالی و غیر قانونی به سایت که ممکن است منجر به از دست رفتن اطلاعات شما شوند نخواهند داشت.

در تالار گفتگو نام شما که در هنگام ثبت نام استفاده کردید به عنوان ارسال کننده پیام ها درج خواهد شد.
آدرس پست الکترونیکی که وارد می کنید به منظور تائید حساب کاربری در مراحل ثبت نام و ارسال خبر نامه می باشد و یا در مواقعی که رمز عبور خود را فراموش میکنید.همچنین در صورتی که توسط پست الکترونیک خود حساب کاربری در سایت Gravatar ایجاد کرده باشید، از تصویر بارگذاری شده شما در آن سایت استفاده خواهد شد.

شما به عنوان کاربر موافقت می کنید که از هیچگونه ابزارهای خودکار ثبت نام و ارسال هرزنامه استفاده نکنید.در غیر اینصورت و تخطی از این مورد به ما این اجازه را می دهید تا به طور مداوم پیگیری و تحقیق را به منظور شناسایی شما و ردیابی سرور اینترنتی انجام دهیم.

تاریخ بروز رسانی سند : 25 مهرماه 1390