همکاری و مشارکت با انجمن مفاخر معماری ایران

انجمن مفاخر معماری ایران در راستای اهداف فرهنگی و حمایتی خود ، آمادگی پذیرش همکاری و مشارکت دانش پژوهان و اندیشمندان گرامی را در زمینه فعالیت های مربوط به معماری و شهر سازی دارد.

خوشحال خواهیم شد ما را در پیشبرد و اعتلای ارزش های معماری یاری کنید.

 • عضویت در وب سایت انجمن مفاخر معماری ایران

  با عضویت در وب سایت انجمن مفاخر معماری ایران ،علاوه بر اطلاع از فعالیت ها ، هم اندیشی ها و همایش های انجمن ، می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در وب سایت مطرح کرده و در ارتقای محتویات وب سایت انجمن را یاری کنید.

 • ارسال نظرات و پیشنهادات

  نظرات ، پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما ، یاری بخش ما در پیشبرد اهدافمان می باشد.

 • ارسال اخبار مربوط به معماری و شهرسازی

  اگر تمایل به انتشار اخبار و مقالات مربوط به معماری و شهرسازی در وب سایت انجمن دارید ، آنها از طریق این صفحه برای ما ارسال کنید.
  اسناد ارسالی پس از بررسی ، با نام شما در وب سایت انجمن منتشر خواهد شد.
  همچنین در راستای تاسیس کانون تخصصی خبرنگاران شهرسازی ، معماری و ساختمان توسط انجمن مفاخر معماری ایران ، جایزه ای نیز برای خبرنگاران برتر در این حوزه تدارک دیده شده است که به 10 نفر از خبرنگاران برتر مدالی به نام مدال شمس طی مراسمی در روز خبرنگار اهدا خواهد شد .

 • مشارکت در جلسات هم اندیشی انجمن مفاخر معماری ایران

  انجمن مفاخر معماری ایران اقدام به برگذاری جلسات هفتگی با حضور اندیشمندان و اساتید معماری و شهر سازی می کند. خوشحال می شویم نظرات ، ایده ها و تمایل خود را به مشارکت در بحث ها یا حمایت از جلسات به اطلاع ما برسانید و ما را در برگذاری مفید تر ابن جلسات یاری کنید.

 • ارسال اسناد مصور - میراث مکتوب معماری

  انجمن مفاخر معماری ایران اقدام به جمع آوری آثار مصور در زمینه معماری نموده است و از نگه دارندگان این آثار دعوت می نماید تا تصویری (بصورت اسکن شده) از اثار خود را از طریق وب سایت انجمن در اختیار پژوهشگران و علاقمندان قرار دهند.آثار ارسالی در وب سایت انجمن مفاخر معماری ایران در دسترس بینندگان قرارخواهد گرفت.

 • ارسال تصاویر بناهای تاریخی و معماری ایران

  علاقمندان به مشارکت می توانند تصاویر خود مربوط به بناهای تاریخی و معماری ایران را از طریق وب سایت انجمن در اختیار پژوهشگران و علاقمندان قرار دهند.آثار ارسالی در وب سایت انجمن مفاخر معماری ایران در دسترس بینندگان قرارخواهد گرفت.

 • عضویت در کانون جوانان انجمن مفاخر معماری ایران

  در صورت علاقمندی به عضویت در کانون جوانان انجمن مفاخر معماری ایران، میتوانید در خواست خود را از طریق پر کردن فرم مربوطه ارسال کنید.