هیات داوران ششمین جایزه معماری میرمیران معرفی شدند

به گزارش ایسنا، آثار این دوره از جایزه معماری میرمیران را كه با موضوع «معماری و خاك» و «معماری و باد» برگزار می‌شود،هنرمندان و اساتیدی همچون ایرج اعتصام،فریار جواهریان،داراب دیبا،علی اكبر صارمی،هما فرجادی،سید علیرضا قهاری ،شهاب كاتوزیان،عباس كیارستمی و حمید میرمیران داوری می‌كنند.

علاقه‌مندان برای شركت در این مسابقه می‌توانند تا پایان ساعت اداری روز دوشنبه ـ17 بهمن‌ماه ـ آثار خود را به دبیرخانه بنیاد معماری میرمیران تحویل دهند.

داوری طرح‌ها نیز در تاریخ‌های 26 و 27 بهمن‌ماه انجام می‌شود و نتایج نهایی و اهدای جوایز معماری میرمیران در مراسم یادمان و جایزه میرمیران در هفته اول اردیبهشت‌ماه و مقارن با هفته معماری در خانه هنرمندان ایران برپا می‌شود.

كلیه طرح‌های منتخب نیز در این مراسم یادمان به مدت یك هفته در خانه هنرمندان ایران به نمایش درمی‌آید.
به گزارش ایسنا،بنیاد معماری میرمیران در ادامه سلسله موضوعات مربوط به مسابقه جایزه معماری میرمیران و در راستای درك ارتباط عناصر پنج گانه اصلی (نور‌،آب‌،‌ گیاه‌،خاك‌، باد) با معماری قدیم ایران دو موضوع باقیمانده با عنوان «معماری و خاك» و «معماری و باد» را برای مسابقه سال جاری در نظر گرفته است.

پیش از این نیز موضوعات مفهومی دیگری چون «پیوند ناگسستنی نور و معماری» ،«معماری و آب » و «معماری و طبیعت سبز» در این جایزه مطرح شده بود.

خبری از خانه هنرمندان ایران

وب سایت انجمن مفاخر معماری ایران - نسخه مناسب چاپ

Main-URL : http://ammi.ir/اخبار-و-مقالات/اخبار-معماری-و-شهرسازی/ششمین-جایزه-معماری-میرمیران/
Short-URL : http://ammi.ir/Go/3551